S čím pracujeme?

V salonu pracuji především s kosmetikou Schwarzkopf Profesional.
 Tuto značku používám již 9let a 100% ji duvěřuji. Jsou inovativní, jdou kupředu s trendy ve světe, neustále vylepšují kvalitu výrobku. Od barev až po péči o vlasy...
 

Alterna / Profesionální vlasová kosmetika

Značka založena v Beverly Hills. Vyrábí luxusní produktovou řadu vlasové kosmetiky. Produkty této značky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních přírodních složek (extrakt z caviaru, certifikovane rostlinné výtažky). Nezatěžují vlasy a poskytují maximální péči. Produkty neobsahuji-syntetické látky jako jsou silikony, parabeny a ftaláty.

Tigi / Profesionální vlasová kosmetika

Tato značka vznikla v Anglii. Produkty představují rozsáhlý sortiment přípravku na vlasy známých především prvotřídní kvalitou,hravostí a kreativitou. Veškeré produkty nejsou testovány na zvířatech.

Olaplex-jedná se o originální chemickou recepturu, která dokáže znásobovat a obnovovat rozbité disulfidové vazby. Takovému přípravku nelze konkurovat. Posuňte hranice dál,aniž by byla ohrožena integrita vlasu. Při barvení se již nemusíte obávat poškození vlasu. 

Další značky které používám

NYCE NYCE (New York cosmetic experience)    
Je Italská vlasová kosmetika. Kvalita má jednoduché a ryzí složení, a tak NYCE nabízí jemné a rafinované produkty. Bez SLES a SLS, bez parabenů, silikonů, alergenů ve vuních. Věří v jednoduchost složení a v efektivitu přírodních složek.                    

Pracuji také s produkty Marila Nila (100% veganské produkty)
Davines-přírodní kosmetika...
Intercosmo-italská profesionální vlasová kosmetika...

Žádný z produktů které používám nebyl testován na zvířatech.

Naše služby

Kadeřnictví

  • Stříhání
  • Zvolení střihu
  • Barvení
  • Melíry
  • Stahování barvy
  • Vlasové kůry
  • Společenské a svatební účesy
  • Olaplex
×

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /www/doc/www.beautyfactoryplzen.cz/www/includes/menu.inc).

Akce kadeřnictví

SAG => Beauty Factory Plzeň

Věci se vyvíjí, a stejně tak i my. Takže jsme se v naší snaze rozhodli přejmenovat a posunout se zase o kousek dál. Protože už to není jen o Alici a Petře, zakladatelkách. Už je nás víc, rozrůstáme se, jsme tým. Těšíme se na Vás!

Reference

Vystřídala jsem již několi kosmetických salonů a až zde mi pomohli vyřešit mou problematickou pleť. Moc doporučuji.

Vendula Kašparová

Konečně jsem našla přesně tu kadeřnici, kterou jsem několik let hledala, maximalní profesionalita a znalosti. Děkuji!

Veronika Bendová

Perfektní péče, znalost oboru a lidský přístup

Nicola Žáčková